JBXFD3G22MCSDSR
Tuote-esittely
Osa numero: JBXFD3G22MCSDSR
Valmistaja / merkki: Souriau Connection Technology
Tuotteen Kuvaus CONN PLUG MALE 22POS GOLD CRIMP
lomakkeissa: JBXFD3G22MCSDSR.pdf
  • Viesti
JBXFD3G22MCSDSR: n tekniset tiedot
Osa numero JBXFD3G22MCSDSR Valmistaja Souriau Connection Technology
Kuvaus CONN PLUG MALE 22POS GOLD CRIMP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1241 pcs Tietolomake JBXFD3G22MCSDSR.pdf
Voltage Rating 560V päättyminen Crimp
Pakkaus Bulk Suuntautuminen G
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Joitakin paikkoja 22
Tulosuoja IP40 ominaisuudet Backshell
kiinnitys tyyppi Push-Pull Yksityiskohtainen kuvaus 22 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Nykyinen arvostelu 5.5A Yhteydenotto Material -