JBXHC2G19FSSDSR
Tuote-esittely
Osa numero: JBXHC2G19FSSDSR
Valmistaja / merkki: Souriau Connection Technology
Tuotteen Kuvaus CONN RCPT FMALE 19POS SOLDER CUP
lomakkeissa: JBXHC2G19FSSDSR.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 975 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 975 pcs
  • Viesti
JBXHC2G19FSSDSR: n tekniset tiedot
Osa numero JBXHC2G19FSSDSR Valmistaja Souriau Connection Technology
Kuvaus CONN RCPT FMALE 19POS SOLDER CUP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 975 pcs Tietolomake JBXHC2G19FSSDSR.pdf
Voltage Rating 660V päättyminen Solder Cup
Pakkaus Bulk Suuntautuminen G
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Joitakin paikkoja 19
Asennustyyppi Panel Mount Asennus Ominaisuus Bulkhead - Front or Rear Side Nut
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Lisää materiaali Polyetheretherketone (PEEK)
Tulosuoja IP68 - Dust Tight, Waterproof ominaisuudet -
kiinnitys tyyppi Push-Pull Yksityiskohtainen kuvaus 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Nykyinen arvostelu 5A Yhteydenotto Material -