JBXHC2G19MSSDSR
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: JBXHC2G19MSSDSR
Valmistaja / merkki: Souriau Connection Technology
Tuotteen Kuvaus CONN RCPT MALE 19POS SOLDER CUP
lomakkeissa: JBXHC2G19MSSDSR.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
25 pcs
  • Viesti
JBXHC2G19MSSDSR: n tekniset tiedot
Osa numero JBXHC2G19MSSDSR Valmistaja Souriau Connection Technology
Kuvaus CONN RCPT MALE 19POS SOLDER CUP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1522 pcs Tietolomake JBXHC2G19MSSDSR.pdf
Voltage Rating 660V päättyminen Solder Cup
suojaus Shielded Shell Size, MIL -
Shell Size - Insert 2 Shell-materiaali Brass
Shell Finish Chrome over Nickel Sarja JBX
Pakkaus Bulk Suuntautuminen G
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Joitakin paikkoja 19
Asennustyyppi Panel Mount Asennus Ominaisuus Bulkhead - Front or Rear Side Nut
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Lisää materiaali Polyetheretherketone (PEEK)
Tulosuoja IP68 - Dust Tight, Waterproof ominaisuudet -
kiinnitys tyyppi Push-Pull Yksityiskohtainen kuvaus 19 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold
Nykyinen arvostelu 5A Yhteydenotto Material -