ASRM12JA390R
Tuote-esittely
Osa numero: ASRM12JA390R
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 390 OHM 1/2W 5% AXIAL
lomakkeissa: 1.ASRM12JA390R.pdf2.ASRM12JA390R.pdf
  • Viesti
ASRM12JA390R: n tekniset tiedot
Osa numero ASRM12JA390R Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 390 OHM 1/2W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1288919 pcs Tietolomake 1.ASRM12JA390R.pdf2.ASRM12JA390R.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin 0/ -1800ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.118" Dia x 0.354" L (3.00mm x 9.00mm)
Sarja ASRM paneeli tila 390 Ohms
Virta (wattia) 0.5W, 1/2W Pakkaus Tape & Box (TB)
Pakkaus / Case Axial Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Yksityiskohtainen kuvaus 390 Ohms ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety Metal Film Sävellys Metal Film