ASRM12JA47K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ASRM12JA47K0
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 47K OHM 1/2W 5% AXIAL
lomakkeissa: 1.ASRM12JA47K0.pdf2.ASRM12JA47K0.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
ASRM12JA47K0: n tekniset tiedot
Osa numero ASRM12JA47K0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 47K OHM 1/2W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1529526 pcs Tietolomake 1.ASRM12JA47K0.pdf2.ASRM12JA47K0.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin 0/ -1800ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.118" Dia x 0.354" L (3.00mm x 9.00mm)
Sarja ASRM paneeli tila 47 kOhms
Virta (wattia) 0.5W, 1/2W Pakkaus Tape & Box (TB)
Pakkaus / Case Axial Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 47 kOhms ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety Metal Film Sävellys Metal Film