CB2JBR270
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CB2JBR270 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CB2JBR270
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 0.27 OHM 2W 5% CERAMIC WW
lomakkeissa: 1.CB2JBR270.pdf2.CB2JBR270.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
  • Viesti
CB2JBR270: n tekniset tiedot
Osa numero CB2JBR270 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 0.27 OHM 2W 5% CERAMIC WW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1364947 pcs Tietolomake 1.CB2JBR270.pdf2.CB2JBR270.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.252" Square x 0.709" L (6.40mm x 18.00mm)
Sarja CB paneeli tila 270 mOhms
Virta (wattia) 2W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Axial Muut nimet CB 2 0.27 5% B