CB2JBR300
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CB2JBR300 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CB2JBR300
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 0.3 OHM 2W 5% CERAMIC WW
lomakkeissa: 1.CB2JBR300.pdf2.CB2JBR300.pdf
  • Viesti
CB2JBR300: n tekniset tiedot
Osa numero CB2JBR300 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 0.3 OHM 2W 5% CERAMIC WW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1320200 pcs Tietolomake 1.CB2JBR300.pdf2.CB2JBR300.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.252" Square x 0.709" L (6.40mm x 18.00mm)
Sarja CB paneeli tila 300 mOhms
Virta (wattia) 2W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Axial Muut nimet CB 2 0.3 5% B
CB20.35%B
CB20.35%B-ND
CB20.3JB
CB20.3JB-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 275°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 300 mOhms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound