CF12JT560R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CF12JT560R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CF12JT560R
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 560 OHM 1/2W 5% AXIAL
lomakkeissa: 1.CF12JT560R.pdf2.CF12JT560R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
CF12JT560R: n tekniset tiedot
Osa numero CF12JT560R Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 560 OHM 1/2W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1083230 pcs Tietolomake 1.CF12JT560R.pdf2.CF12JT560R.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin 0/ -400ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.106" Dia x 0.335" L (2.70mm x 8.50mm)
Sarja CF paneeli tila 560 Ohms
Virta (wattia) 0.5W, 1/2W Pakkaus Cut Tape (CT)