CF12JT5K60
Stackpole Electronics Inc.Stackpole Electronics Inc.
CF12JT5K60 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CF12JT5K60
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 5.6K OHM 1/2W 5% AXIAL
lomakkeissa: 1.CF12JT5K60.pdf2.CF12JT5K60.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
10000 pcs
  • Viesti
CF12JT5K60: n tekniset tiedot
Osa numero CF12JT5K60 Valmistaja Stackpole Electronics Inc.
Kuvaus RES 5.6K OHM 1/2W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 9900585 pcs Tietolomake 1.CF12JT5K60.pdf2.CF12JT5K60.pdf
Voltage Rating - AC - Jännite - Working 0.5W, 1/2W
Jännite - Breakdown Axial Paksuus (Max) 0/ -400ppm/°C
Koko / Dimension 0.106" Dia x 0.335" L (2.70mm x 8.50mm) Sarja CF
RoHS-tila Tape & Reel (TR) Polarisaatio Axial
Muut nimet CF 1/2 5.6K 5% R