CFF12JT2K70
Tuote-esittely
Osa numero: CFF12JT2K70
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 2.7K OHM 1/2W 5% AXIAL
lomakkeissa: 1.CFF12JT2K70.pdf2.CFF12JT2K70.pdf
  • Viesti
CFF12JT2K70: n tekniset tiedot
Osa numero CFF12JT2K70 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 2.7K OHM 1/2W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6030957 pcs Tietolomake 1.CFF12JT2K70.pdf2.CFF12JT2K70.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin 0/ -400ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.106" Dia x 0.335" L (2.70mm x 8.50mm)
Sarja CFF paneeli tila 2.7 kOhms
Virta (wattia) 0.5W, 1/2W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Yksityiskohtainen kuvaus 2.7 kOhms ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Carbon Film Sävellys Carbon Film