CFF12JT47R0
Tuote-esittely
Osa numero: CFF12JT47R0
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 47 OHM 1/2W 5% AXIAL
lomakkeissa: 1.CFF12JT47R0.pdf2.CFF12JT47R0.pdf
  • Viesti
CFF12JT47R0: n tekniset tiedot
Osa numero CFF12JT47R0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 47 OHM 1/2W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5849554 pcs Tietolomake 1.CFF12JT47R0.pdf2.CFF12JT47R0.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin 0/ -400ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.106" Dia x 0.335" L (2.70mm x 8.50mm)
Sarja CFF paneeli tila 47 Ohms
Virta (wattia) 0.5W, 1/2W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Yksityiskohtainen kuvaus 47 Ohms ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Carbon Film Sävellys Carbon Film