CFF14JT220R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CFF14JT220R
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 220 OHM 1/4W 5% AXIAL
lomakkeissa: 1.CFF14JT220R.pdf2.CFF14JT220R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
  • Viesti
CFF14JT220R: n tekniset tiedot
Osa numero CFF14JT220R Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 220 OHM 1/4W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6230333 pcs Tietolomake 1.CFF14JT220R.pdf2.CFF14JT220R.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin 0/ -400ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm)
Sarja CFF paneeli tila 220 Ohms
Virta (wattia) 0.25W, 1/4W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet Flame Proof, Safety Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 220 Ohms ±5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Carbon Film Sävellys Carbon Film