CFF14JT22R0
Tuote-esittely
Osa numero: CFF14JT22R0
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 22 OHM 1/4W 5% AXIAL
lomakkeissa: 1.CFF14JT22R0.pdf2.CFF14JT22R0.pdf
  • Viesti
CFF14JT22R0: n tekniset tiedot
Osa numero CFF14JT22R0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 22 OHM 1/4W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6529412 pcs Tietolomake 1.CFF14JT22R0.pdf2.CFF14JT22R0.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin 0/ -400ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm)
Sarja CFF paneeli tila 22 Ohms
Virta (wattia) 0.25W, 1/4W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Yksityiskohtainen kuvaus 22 Ohms ±5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Carbon Film Sävellys Carbon Film