CFM12JT1M80
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CFM12JT1M80 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CFM12JT1M80
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 1.8M OHM 1/2W 5% CF MINI
lomakkeissa: 1.CFM12JT1M80.pdf2.CFM12JT1M80.pdf
  • Viesti
CFM12JT1M80: n tekniset tiedot
Osa numero CFM12JT1M80 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 1.8M OHM 1/2W 5% CF MINI Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 15415220 pcs Tietolomake 1.CFM12JT1M80.pdf2.CFM12JT1M80.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin 0/ -1500ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.091" Dia x 0.256" L (2.30mm x 6.50mm)
Sarja CFM paneeli tila 1.8 MOhms
Virta (wattia) 0.5W, 1/2W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet CFM 1/2 1.8M 5% R
S1.8MHTR
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Flame Retardant Coating, Safety
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 1.8 MOhms ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film