CFM12JT1R20
Stackpole Electronics Inc.Stackpole Electronics Inc.
CFM12JT1R20 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CFM12JT1R20
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 1.2 OHM 1/2W 5% CF MINI
lomakkeissa: 1.CFM12JT1R20.pdf2.CFM12JT1R20.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
10000 pcs
  • Viesti
CFM12JT1R20: n tekniset tiedot
Osa numero CFM12JT1R20 Valmistaja Stackpole Electronics Inc.
Kuvaus RES 1.2 OHM 1/2W 5% CF MINI Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 14037696 pcs Tietolomake 1.CFM12JT1R20.pdf2.CFM12JT1R20.pdf
Voltage Rating - AC - Jännite - Working 0.5W, 1/2W
Jännite - Breakdown Axial Paksuus (Max) ±400ppm/°C
Koko / Dimension 0.091" Dia x 0.256" L (2.30mm x 6.50mm) Sarja CFM
RoHS-tila Tape & Reel (TR) Polarisaatio Axial
Muut nimet CFM 1/2 1.2 5% R