CSNL2512FT10L0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CSNL2512FT10L0 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CSNL2512FT10L0
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 0.01 OHM 1% 2W 2512
lomakkeissa: 1.CSNL2512FT10L0.pdf2.CSNL2512FT10L0.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
CSNL2512FT10L0: n tekniset tiedot
Osa numero CSNL2512FT10L0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 0.01 OHM 1% 2W 2512 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 117638 pcs Tietolomake 1.CSNL2512FT10L0.pdf2.CSNL2512FT10L0.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±50ppm/°C
Toimittaja Device Package 2512 Koko / Dimension 0.250" L x 0.125" W (6.35mm x 3.18mm)
Sarja CSNL paneeli tila 10 mOhms
Virta (wattia) 2W Pakkaus Original-Reel®
Pakkaus / Case 2512 (6432 Metric) Muut nimet CSNL2512FT10L0DKR
Käyttölämpötila -55°C ~ 170°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.018" (0.45mm) ominaisuudet Current Sense, Moisture Resistant
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 10 mOhms ±1% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil