CSNL2512FT1L50
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CSNL2512FT1L50
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 0.0015 OHM 1% 2W 2512
lomakkeissa: CSNL2512FT1L50.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
CSNL2512FT1L50: n tekniset tiedot
Osa numero CSNL2512FT1L50 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 0.0015 OHM 1% 2W 2512 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 471137 pcs Tietolomake CSNL2512FT1L50.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±50ppm/°C
Toimittaja Device Package 2512 Koko / Dimension 0.250" L x 0.125" W (6.35mm x 3.18mm)
Sarja CSNL paneeli tila 1.5 mOhms
Virta (wattia) 2W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 2512 (6432 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 170°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.057" (1.45mm)
ominaisuudet Current Sense, Moisture Resistant Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 1.5 mOhms ±1% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil Sävellys Metal Foil