CSR0603JTR470
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CSR0603JTR470 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CSR0603JTR470
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 0.47 OHM 5% 1/8W 0603
lomakkeissa: 1.CSR0603JTR470.pdf2.CSR0603JTR470.pdf
  • Viesti
CSR0603JTR470: n tekniset tiedot
Osa numero CSR0603JTR470 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 0.47 OHM 5% 1/8W 0603 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3472000 pcs Tietolomake 1.CSR0603JTR470.pdf2.CSR0603JTR470.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±300ppm/°C
Toimittaja Device Package 0603 Koko / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Sarja CSR paneeli tila 470 mOhms
Virta (wattia) 0.125W, 1/8W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 0603 (1608 Metric) Muut nimet CSR 1/8 0.47 5% R