CSR0603JTR600
Tuote-esittely
Osa numero: CSR0603JTR600
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 0.6 OHM 5% 1/8W 0603
lomakkeissa: CSR0603JTR600.pdf
  • Viesti
CSR0603JTR600: n tekniset tiedot
Osa numero CSR0603JTR600 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 0.6 OHM 5% 1/8W 0603 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5978095 pcs Tietolomake CSR0603JTR600.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±300ppm/°C
Toimittaja Device Package 0603 Koko / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Sarja CSR paneeli tila 600 mOhms
Virta (wattia) 0.125W, 1/8W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 0603 (1608 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.022" (0.55mm)
ominaisuudet Current Sense Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 600 mOhms ±5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Current Sense Thick Film Sävellys Thick Film