CSR0805FKR500
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CSR0805FKR500 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CSR0805FKR500
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 0.5 OHM 1% 1/4W 0805
lomakkeissa: 1.CSR0805FKR500.pdf2.CSR0805FKR500.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
2000 pcs
  • Viesti
CSR0805FKR500: n tekniset tiedot
Osa numero CSR0805FKR500 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 0.5 OHM 1% 1/4W 0805 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2244259 pcs Tietolomake 1.CSR0805FKR500.pdf2.CSR0805FKR500.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package 0805 Koko / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Sarja CSR paneeli tila 500 mOhms
Virta (wattia) 0.25W, 1/4W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 0805 (2012 Metric) Muut nimet CSR 1/4 0.5 1% I