CSR0805FKR510
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CSR0805FKR510 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CSR0805FKR510
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 0.51 OHM 1% 1/4W 0805
lomakkeissa: 1.CSR0805FKR510.pdf2.CSR0805FKR510.pdf
  • Viesti
CSR0805FKR510: n tekniset tiedot
Osa numero CSR0805FKR510 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 0.51 OHM 1% 1/4W 0805 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2492751 pcs Tietolomake 1.CSR0805FKR510.pdf2.CSR0805FKR510.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package 0805 Koko / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Sarja CSR paneeli tila 510 mOhms
Virta (wattia) 0.25W, 1/4W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 0805 (2012 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.026" (0.65mm)
ominaisuudet Current Sense Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 510 mOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Current Sense Thick Film Sävellys Thick Film