EWT100JB2K00
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
EWT100JB2K00 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: EWT100JB2K00
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES CHAS MNT 2K OHM 5% 100W
lomakkeissa: 1.EWT100JB2K00.pdf2.EWT100JB2K00.pdf
  • Viesti
EWT100JB2K00: n tekniset tiedot
Osa numero EWT100JB2K00 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES CHAS MNT 2K OHM 5% 100W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4654 pcs Tietolomake 1.EWT100JB2K00.pdf2.EWT100JB2K00.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin -
Koko / Dimension 0.752" Dia x 6.496" L (19.10mm x 165.00mm) Sarja EWT
paneeli tila 2 kOhms Virta (wattia) 100W
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Tubular
Muut nimet EWT 100 2K 5% B
EWT1002KJB
EWT1002KJB-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 350°C
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 2 kOhms ±5% 100W Wirewound Chassis Mount Resistor