EWT100JB5R00
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
EWT100JB5R00 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: EWT100JB5R00
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES CHAS MNT 5 OHM 5% 100W
lomakkeissa: 1.EWT100JB5R00.pdf2.EWT100JB5R00.pdf
  • Viesti
EWT100JB5R00: n tekniset tiedot
Osa numero EWT100JB5R00 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES CHAS MNT 5 OHM 5% 100W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4664 pcs Tietolomake 1.EWT100JB5R00.pdf2.EWT100JB5R00.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin -
Koko / Dimension 0.752" Dia x 6.496" L (19.10mm x 165.00mm) Sarja EWT
paneeli tila 5 Ohms Virta (wattia) 100W
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Tubular
Muut nimet EWT 100 5 5% B
EWT1005JB
EWT1005JB-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 350°C
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 5 Ohms ±5% 100W Wirewound Chassis Mount Resistor