EWT225JB150R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
EWT225JB150R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: EWT225JB150R
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES CHAS MNT 150 OHM 5% 225W
lomakkeissa: 1.EWT225JB150R.pdf2.EWT225JB150R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Viesti
EWT225JB150R: n tekniset tiedot
Osa numero EWT225JB150R Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES CHAS MNT 150 OHM 5% 225W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3734 pcs Tietolomake 1.EWT225JB150R.pdf2.EWT225JB150R.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin -
Koko / Dimension 1.126" Dia x 10.512" L (28.60mm x 267.00mm) Sarja EWT
paneeli tila 150 Ohms Virta (wattia) 225W
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Tubular
Muut nimet EWT 225 150 5% B
EWT225150JB
EWT225150JB-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 350°C
Asennus Ominaisuus Brackets (not included) Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Tab Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Flame Proof, Safety
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 150 Ohms ±5% 225W Wirewound Chassis Mount Resistor