EWT225JB2K50
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
EWT225JB2K50 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: EWT225JB2K50
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES CHAS MNT 2.5K OHM 5% 225W
lomakkeissa: 1.EWT225JB2K50.pdf2.EWT225JB2K50.pdf
  • Viesti
EWT225JB2K50: n tekniset tiedot
Osa numero EWT225JB2K50 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES CHAS MNT 2.5K OHM 5% 225W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2919 pcs Tietolomake 1.EWT225JB2K50.pdf2.EWT225JB2K50.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin -
Koko / Dimension 1.126" Dia x 10.512" L (28.60mm x 267.00mm) Sarja EWT
paneeli tila 2.5 kOhms Virta (wattia) 225W
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Tubular
Muut nimet EWT 225 2.5K 5% B
EWT2252.5KJB
EWT2252.5KJB-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 350°C
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 2.5 kOhms ±5% 225W Wirewound Chassis Mount Resistor