EWT225JB500R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
EWT225JB500R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: EWT225JB500R
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES CHAS MNT 500 OHM 5% 225W
lomakkeissa: 1.EWT225JB500R.pdf2.EWT225JB500R.pdf
  • Viesti
EWT225JB500R: n tekniset tiedot
Osa numero EWT225JB500R Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES CHAS MNT 500 OHM 5% 225W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2912 pcs Tietolomake 1.EWT225JB500R.pdf2.EWT225JB500R.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin -
Koko / Dimension 1.126" Dia x 10.512" L (28.60mm x 267.00mm) Sarja EWT
paneeli tila 500 Ohms Virta (wattia) 225W
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Tubular
Muut nimet EWT 225 500 5% B
EWT225500JB
EWT225500JB-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 350°C
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 500 Ohms ±5% 225W Wirewound Chassis Mount Resistor