EWT225JB50R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
EWT225JB50R0 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: EWT225JB50R0
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES CHAS MNT 50 OHM 5% 225W
lomakkeissa: 1.EWT225JB50R0.pdf2.EWT225JB50R0.pdf
  • Viesti
EWT225JB50R0: n tekniset tiedot
Osa numero EWT225JB50R0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES CHAS MNT 50 OHM 5% 225W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3208 pcs Tietolomake 1.EWT225JB50R0.pdf2.EWT225JB50R0.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin -
Koko / Dimension 1.126" Dia x 10.512" L (28.60mm x 267.00mm) Sarja EWT
paneeli tila 50 Ohms Virta (wattia) 225W
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Tubular
Muut nimet EWT 225 50 5% B
EWT22550JB
EWT22550JB-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 350°C
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 50 Ohms ±5% 225W Wirewound Chassis Mount Resistor