EWT25JB10R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
EWT25JB10R0 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: EWT25JB10R0
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES CHAS MNT 10 OHM 5% 25W
lomakkeissa: 1.EWT25JB10R0.pdf2.EWT25JB10R0.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
EWT25JB10R0: n tekniset tiedot
Osa numero EWT25JB10R0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES CHAS MNT 10 OHM 5% 25W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 8219 pcs Tietolomake 1.EWT25JB10R0.pdf2.EWT25JB10R0.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin -
Koko / Dimension 0.563" Dia x 2.008" L (14.30mm x 51.00mm) Sarja EWT
paneeli tila 10 Ohms Virta (wattia) 25W
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Tubular
Muut nimet EWT 25 10 5% B
EWT2510JB
EWT2510JB-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 350°C
Asennus Ominaisuus Brackets (not included) Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Tab Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Flame Proof, Safety
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 10 Ohms ±5% 25W Wirewound Chassis Mount Resistor