EWT25JB15R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
EWT25JB15R0 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: EWT25JB15R0
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES CHAS MNT 15 OHM 5% 25W
lomakkeissa: 1.EWT25JB15R0.pdf2.EWT25JB15R0.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
EWT25JB15R0: n tekniset tiedot
Osa numero EWT25JB15R0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES CHAS MNT 15 OHM 5% 25W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 8129 pcs Tietolomake 1.EWT25JB15R0.pdf2.EWT25JB15R0.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin -
Koko / Dimension 0.563" Dia x 2.008" L (14.30mm x 51.00mm) Sarja EWT
paneeli tila 15 Ohms Virta (wattia) 25W
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Tubular
Muut nimet EWT 25 15 5% B
EWT2515JB
EWT2515JB-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 350°C
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 15 Ohms ±5% 25W Wirewound Chassis Mount Resistor