EWT25JB20K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
EWT25JB20K0 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: EWT25JB20K0
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES CHAS MNT 20K OHM 5% 25W
lomakkeissa: 1.EWT25JB20K0.pdf2.EWT25JB20K0.pdf
  • Viesti
EWT25JB20K0: n tekniset tiedot
Osa numero EWT25JB20K0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES CHAS MNT 20K OHM 5% 25W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6555 pcs Tietolomake 1.EWT25JB20K0.pdf2.EWT25JB20K0.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin -
Koko / Dimension 0.563" Dia x 2.008" L (14.30mm x 51.00mm) Sarja EWT
paneeli tila 20 kOhms Virta (wattia) 25W
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Tubular
Muut nimet EWT 25 20K 5% B
EWT2520KJB
EWT2520KJB-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 350°C
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 20 kOhms ±5% 25W Wirewound Chassis Mount Resistor