FRN14JT7K50
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
FRN14JT7K50 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: FRN14JT7K50
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES FUSE 7.5K OHM 1/4W 5% AXIAL
lomakkeissa: 1.FRN14JT7K50.pdf2.FRN14JT7K50.pdf
  • Viesti
FRN14JT7K50: n tekniset tiedot
Osa numero FRN14JT7K50 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES FUSE 7.5K OHM 1/4W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3317714 pcs Tietolomake 1.FRN14JT7K50.pdf2.FRN14JT7K50.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±350ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm)
Sarja FRN paneeli tila 7.5 kOhms
Virta (wattia) 0.25W, 1/4W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet FRN 1/4 7.5K 5% R