FRN1JT15R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
FRN1JT15R0 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: FRN1JT15R0
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES FUSE 15 OHM 1W 5% AXIAL
lomakkeissa: 1.FRN1JT15R0.pdf2.FRN1JT15R0.pdf
  • Viesti
FRN1JT15R0: n tekniset tiedot
Osa numero FRN1JT15R0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES FUSE 15 OHM 1W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1815100 pcs Tietolomake 1.FRN1JT15R0.pdf2.FRN1JT15R0.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±350ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.157" Dia x 0.433" L (4.00mm x 11.00mm)
Sarja FRN paneeli tila 15 Ohms
Virta (wattia) 1W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet FRN 1 15 5% R