HDM12GA10K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
HDM12GA10K0 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: HDM12GA10K0
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 10K OHM 1/2W 2% AXIAL
lomakkeissa: 1.HDM12GA10K0.pdf2.HDM12GA10K0.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
HDM12GA10K0: n tekniset tiedot
Osa numero HDM12GA10K0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 10K OHM 1/2W 2% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3499242 pcs Tietolomake 1.HDM12GA10K0.pdf2.HDM12GA10K0.pdf
Toleranssi ±2% lämpötila kerroin -500/ +350ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.094" Dia x 0.236" L (2.40mm x 6.00mm)
Sarja HDM paneeli tila 10 kOhms
Virta (wattia) 0.5W, 1/2W Pakkaus Tape & Box (TB)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet HDM 1/2 10K 2% T