HDM12JA100K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
HDM12JA100K Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: HDM12JA100K
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 100K OHM 1/2W 5% AXIAL
lomakkeissa: 1.HDM12JA100K.pdf2.HDM12JA100K.pdf
  • Viesti
HDM12JA100K: n tekniset tiedot
Osa numero HDM12JA100K Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 100K OHM 1/2W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3575671 pcs Tietolomake 1.HDM12JA100K.pdf2.HDM12JA100K.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin 0/ -700ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.094" Dia x 0.236" L (2.40mm x 6.00mm)
Sarja HDM paneeli tila 100 kOhms
Virta (wattia) 0.5W, 1/2W Pakkaus Tape & Box (TB)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet HDM 1/2 100K 5% T