HVCB0603FDD250M
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
HVCB0603FDD250M Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: HVCB0603FDD250M
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES SMD 250 MOHMS 1% 0.06W 0603
lomakkeissa: 1.HVCB0603FDD250M.pdf2.HVCB0603FDD250M.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Viesti
HVCB0603FDD250M: n tekniset tiedot
Osa numero HVCB0603FDD250M Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES SMD 250 MOHMS 1% 0.06W 0603 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 12062 pcs Tietolomake 1.HVCB0603FDD250M.pdf2.HVCB0603FDD250M.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±100ppm/°C
Toimittaja Device Package 0603 Koko / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.79mm)
Sarja HVC paneeli tila 250 MOhms
Virta (wattia) 0.06W Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case 0603 (1608 Metric) Muut nimet HVCB0603FDD250MCT
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.020" (0.51mm) ominaisuudet High Voltage, Pulse Withstanding
Yksityiskohtainen kuvaus 250 MOhms ±1% 0.06W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) High Voltage, Pulse Withstanding Thick Film Sävellys Thick Film