HVCB0603FDD33M0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
HVCB0603FDD33M0 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: HVCB0603FDD33M0
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 33M OHM 1% 0.06W 0603
lomakkeissa: 1.HVCB0603FDD33M0.pdf2.HVCB0603FDD33M0.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
  • Viesti
HVCB0603FDD33M0: n tekniset tiedot
Osa numero HVCB0603FDD33M0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 33M OHM 1% 0.06W 0603 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 25214 pcs Tietolomake 1.HVCB0603FDD33M0.pdf2.HVCB0603FDD33M0.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±100ppm/°C
Toimittaja Device Package 0603 Koko / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.79mm)
Sarja HVC paneeli tila 33 MOhms
Virta (wattia) 0.06W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 0603 (1608 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.020" (0.51mm)
ominaisuudet High Voltage, Pulse Withstanding Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 33 MOhms ±1% 0.06W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) High Voltage, Pulse Withstanding Thick Film Sävellys Thick Film