HVCB2010BDE100M
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
HVCB2010BDE100M Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: HVCB2010BDE100M
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 100M OHM 0.1% 1W 2010
lomakkeissa: 1.HVCB2010BDE100M.pdf2.HVCB2010BDE100M.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
  • Viesti
HVCB2010BDE100M: n tekniset tiedot
Osa numero HVCB2010BDE100M Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 100M OHM 0.1% 1W 2010 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 11557 pcs Tietolomake 1.HVCB2010BDE100M.pdf2.HVCB2010BDE100M.pdf
Toleranssi ±0.1% lämpötila kerroin ±25ppm/°C
Toimittaja Device Package 2010 Koko / Dimension 0.200" L x 0.100" W (5.08mm x 2.54mm)
Sarja HVC paneeli tila 100 MOhms
Virta (wattia) 1W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 2010 (5025 Metric) Muut nimet HVCB2010BDE100MTR
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.030" (0.76mm) ominaisuudet High Voltage, Pulse Withstanding
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 100 MOhms ±0.1% 1W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) High Voltage, Pulse Withstanding Thick Film