HVCB2010DTD250M
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: HVCB2010DTD250M
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 250M OHM 0.5% 1W 2010
lomakkeissa: 1.HVCB2010DTD250M.pdf2.HVCB2010DTD250M.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
  • Viesti
HVCB2010DTD250M: n tekniset tiedot
Osa numero HVCB2010DTD250M Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 250M OHM 0.5% 1W 2010 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 28992 pcs Tietolomake 1.HVCB2010DTD250M.pdf2.HVCB2010DTD250M.pdf
Toleranssi ±0.5% lämpötila kerroin ±100ppm/°C
Toimittaja Device Package 2010 Koko / Dimension 0.200" L x 0.100" W (5.08mm x 2.54mm)
Sarja HVC paneeli tila 250 MOhms
Virta (wattia) 1W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 2010 (5025 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.030" (0.76mm)
ominaisuudet High Voltage, Pulse Withstanding Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 250 MOhms ±0.5% 1W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) High Voltage, Pulse Withstanding Thick Film Sävellys Thick Film