HVCB2512FTC50M0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: HVCB2512FTC50M0
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 50M OHM 1% 2W 2512
lomakkeissa: 1.HVCB2512FTC50M0.pdf2.HVCB2512FTC50M0.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
HVCB2512FTC50M0: n tekniset tiedot
Osa numero HVCB2512FTC50M0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 50M OHM 1% 2W 2512 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 19556 pcs Tietolomake 1.HVCB2512FTC50M0.pdf2.HVCB2512FTC50M0.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±50ppm/°C
Toimittaja Device Package 2512 Koko / Dimension 0.250" L x 0.125" W (6.35mm x 3.18mm)
Sarja HVC paneeli tila 50 MOhms
Virta (wattia) 2W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 2512 (6432 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.030" (0.76mm)
ominaisuudet High Voltage, Pulse Withstanding Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 50 MOhms ±1% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) High Voltage, Pulse Withstanding Thick Film Sävellys Thick Film