HVCB2512FTD100M
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
HVCB2512FTD100M Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: HVCB2512FTD100M
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 100M OHM 1% 2W 2512
lomakkeissa: 1.HVCB2512FTD100M.pdf2.HVCB2512FTD100M.pdf
  • Viesti
HVCB2512FTD100M: n tekniset tiedot
Osa numero HVCB2512FTD100M Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 100M OHM 1% 2W 2512 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 22991 pcs Tietolomake 1.HVCB2512FTD100M.pdf2.HVCB2512FTD100M.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±100ppm/°C
Toimittaja Device Package 2512 Koko / Dimension 0.250" L x 0.125" W (6.35mm x 3.18mm)
Sarja HVC paneeli tila 100 MOhms
Virta (wattia) 2W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 2512 (6432 Metric) Muut nimet HVCB 2512 T1 100M 1% R