KAL100FB10R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
KAL100FB10R0 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: KAL100FB10R0
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES CHAS MNT 10 OHM 1% 100W
lomakkeissa: 1.KAL100FB10R0.pdf2.KAL100FB10R0.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
60 pcs
  • Viesti
KAL100FB10R0: n tekniset tiedot
Osa numero KAL100FB10R0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES CHAS MNT 10 OHM 1% 100W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 8700 pcs Tietolomake 1.KAL100FB10R0.pdf2.KAL100FB10R0.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±30ppm/°C
Koko / Dimension 3.504" L x 2.756" W (89.00mm x 70.00mm) Sarja KAL
paneeli tila 10 Ohms Virta (wattia) 100W
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Axial, Box
Muut nimet KAL 100 10 1% B