KAL10FB900R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: KAL10FB900R
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES CHAS MNT 900 OHM 1% 12.5W
lomakkeissa: KAL10FB900R.pdf
  • Viesti
KAL10FB900R: n tekniset tiedot
Osa numero KAL10FB900R Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES CHAS MNT 900 OHM 1% 12.5W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 61533 pcs Tietolomake KAL10FB900R.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±20ppm/°C
Koko / Dimension 0.750" L x 0.800" W (19.05mm x 20.32mm) Sarja KAL
paneeli tila 900 Ohms Virta (wattia) 12.5W
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Axial, Box
Käyttölämpötila -55°C ~ 275°C Asennus Ominaisuus Flanges
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style Solder Lugs
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.421" (10.70mm)
ominaisuudet Moisture Resistant Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 900 Ohms ±1% 12.5W Wirewound Chassis Mount Resistor Sävellys Wirewound