KAL10JB1R20
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: KAL10JB1R20
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES CHAS MNT 1.2 OHM 5% 12.5W
lomakkeissa: KAL10JB1R20.pdf
  • Viesti
KAL10JB1R20: n tekniset tiedot
Osa numero KAL10JB1R20 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES CHAS MNT 1.2 OHM 5% 12.5W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 82334 pcs Tietolomake KAL10JB1R20.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±50ppm/°C
Koko / Dimension 0.750" L x 0.800" W (19.05mm x 20.32mm) Sarja KAL
paneeli tila 1.2 Ohms Virta (wattia) 12.5W
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Axial, Box
Käyttölämpötila -55°C ~ 275°C Asennus Ominaisuus Flanges
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style Solder Lugs
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.421" (10.70mm)
ominaisuudet Moisture Resistant Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 1.2 Ohms ±5% 12.5W Wirewound Chassis Mount Resistor Sävellys Wirewound