KAL10JB4R00
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
KAL10JB4R00 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: KAL10JB4R00
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES CHAS MNT 4 OHM 5% 12.5W
lomakkeissa: 1.KAL10JB4R00.pdf2.KAL10JB4R00.pdf
  • Viesti
KAL10JB4R00: n tekniset tiedot
Osa numero KAL10JB4R00 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES CHAS MNT 4 OHM 5% 12.5W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 79311 pcs Tietolomake 1.KAL10JB4R00.pdf2.KAL10JB4R00.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±50ppm/°C
Koko / Dimension 0.750" L x 0.800" W (19.05mm x 20.32mm) Sarja KAL
paneeli tila 4 Ohms Virta (wattia) 12.5W
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Axial, Box
Muut nimet KAL 10 4 5% B