KAL25FB100R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
KAL25FB100R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: KAL25FB100R
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES CHAS MNT 100 OHM 1% 25W
lomakkeissa: 1.KAL25FB100R.pdf2.KAL25FB100R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Viesti
KAL25FB100R: n tekniset tiedot
Osa numero KAL25FB100R Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES CHAS MNT 100 OHM 1% 25W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 33641 pcs Tietolomake 1.KAL25FB100R.pdf2.KAL25FB100R.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±20ppm/°C
Koko / Dimension 1.062" L x 1.080" W (26.97mm x 27.43mm) Sarja KAL
paneeli tila 100 Ohms Virta (wattia) 25W
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Axial, Box
Muut nimet KAL 25 100 1% B