KAL25FB150R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: KAL25FB150R
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES CHAS MNT 150 OHM 1% 25W
lomakkeissa: KAL25FB150R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
250 pcs
  • Viesti
KAL25FB150R: n tekniset tiedot
Osa numero KAL25FB150R Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES CHAS MNT 150 OHM 1% 25W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 48264 pcs Tietolomake KAL25FB150R.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±20ppm/°C
Koko / Dimension 1.062" L x 1.080" W (26.97mm x 27.43mm) Sarja KAL
paneeli tila 150 Ohms Virta (wattia) 25W
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Axial, Box
Käyttölämpötila -55°C ~ 275°C Asennus Ominaisuus Flanges
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style Solder Lugs
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.577" (14.66mm)
ominaisuudet Moisture Resistant Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 150 Ohms ±1% 25W Wirewound Chassis Mount Resistor Sävellys Wirewound