KAL25JB20R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
KAL25JB20R0 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: KAL25JB20R0
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES CHAS MNT 20 OHM 5% 25W
lomakkeissa: 1.KAL25JB20R0.pdf2.KAL25JB20R0.pdf
  • Viesti
KAL25JB20R0: n tekniset tiedot
Osa numero KAL25JB20R0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES CHAS MNT 20 OHM 5% 25W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 55962 pcs Tietolomake 1.KAL25JB20R0.pdf2.KAL25JB20R0.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±30ppm/°C
Koko / Dimension 1.062" L x 1.080" W (26.97mm x 27.43mm) Sarja KAL
paneeli tila 20 Ohms Virta (wattia) 25W
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Axial, Box
Muut nimet KAL 25 20 5% B