KAL25JB40K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
KAL25JB40K0 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: KAL25JB40K0
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES CHAS MNT 40K OHM 5% 25W
lomakkeissa: 1.KAL25JB40K0.pdf2.KAL25JB40K0.pdf
  • Viesti
KAL25JB40K0: n tekniset tiedot
Osa numero KAL25JB40K0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES CHAS MNT 40K OHM 5% 25W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 36356 pcs Tietolomake 1.KAL25JB40K0.pdf2.KAL25JB40K0.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±20ppm/°C
Koko / Dimension 1.062" L x 1.080" W (26.97mm x 27.43mm) Sarja KAL
paneeli tila 40 kOhms Virta (wattia) 25W
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Axial, Box
Muut nimet KAL 25 40K 5% B