MG2FT20K0
Tuote-esittely
Osa numero: MG2FT20K0
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 20K OHM 2W 1% AXIAL
lomakkeissa: MG2FT20K0.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
  • Viesti
MG2FT20K0: n tekniset tiedot
Osa numero MG2FT20K0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 20K OHM 2W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 240724 pcs Tietolomake MG2FT20K0.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±100ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm)
Sarja MG paneeli tila 20 kOhms
Virta (wattia) 2W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Käyttölämpötila -55°C ~ 175°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
Yksityiskohtainen kuvaus 20 kOhms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Moisture Resistant, Safety Metal Film Sävellys Metal Film