MG2JA3M30
Tuote-esittely
Osa numero: MG2JA3M30
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 3.3M OHM 2W 5% AXIAL
lomakkeissa: MG2JA3M30.pdf
  • Viesti
MG2JA3M30: n tekniset tiedot
Osa numero MG2JA3M30 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 3.3M OHM 2W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 406296 pcs Tietolomake MG2JA3M30.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±100ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm)
Sarja MG paneeli tila 3.3 MOhms
Virta (wattia) 2W Pakkaus Tape & Box (TB)
Pakkaus / Case Axial Käyttölämpötila -55°C ~ 175°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
Yksityiskohtainen kuvaus 3.3 MOhms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Moisture Resistant, Safety Metal Film Sävellys Metal Film